סל קניות:   0 פריטים
טלפון להזמנות: 050-635-1000

טעויות נפוצות בעיצוב חדרי ילדים


טעויות נפוצות בעיצוב חדרי ילדים

אם אתם רוצים לעצב את חדרי הילדים בבית שלכם, ורוצים להימנע מטעויות נפוצות שרבים נוטים לבצע כאשר הם מעצבים חדרי ילדים – הגעתם למקום הנכון. כשמעצבים חדרי ילדים, לרוב משקיעים בעניין כסף וזמן רב. לכן, חשוב שתוכלו להיות בטוחים שאינכם מבצעים את ההשקעה הזו לחינם. אלו הן שתי הטעויות הנפוצות ביותר שהורים עושים בתהליך העיצוב, ושכדאי להימנע מהן:

עיצוב חדרי ילדים לפי נושא

אמנם בשנים האחרונות רואים ירידה משמעותית בביצוע של הטעות הזו, אך רבים עדיין מבצעים אותה. הורים רבים בוחרים עיצוב חדרי ילדים לפי נושא מסוים – דמות אהובה על הילדים, סרט מצויר וכדומה, ומשקיעים בהתאמה של כל הפרטים השונים בחדר סביב הנושא הזה. לרוב, לאחר זמן לא רב הילד עובר לתחביב חדש או לדמות חדשה, ואז שינוי של כל העיצוב של החדר משמעותו הוצאה כספית גדולה נוספת – בייחוד אם ביצעתם גם התאמה של הריהוט לאותו נושא. כדאי לבחור בעיצוב שיוכל לשמש את הילד למשך שנים רבות ולבחור בריהוט נייטלי שתוכלו להתאים לכל עיצוב ללא כל בעיה.

העמסת יתר

הורים רבים רוצים להעניק לילד שלהם את הטוב ביותר, ולהעניק לו כל מה שהוא עשוי להיות זקוק לו. עקב כך, הם יוצרים עומס רב בחדר שלו – בייחוד אם אין לו חדר משחקים נפרד. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שחדר הילדים יישאר נוח ופונקציונאלי, ושהילד יוכל למצוא בו את המרחב הנחוץ לו בכדי לשחק או לארח חברים, אל תיצרו עומס בחדר עם יותר מידי אביזרים מיותרים או קישוטים שאין להם כל מטרה בהתפתחות הילד ותופסים מקום רב לחינם.