סל קניות:   0 פריטים
טלפון להזמנות: 050-635-1000

מאמרים


  הדס בן ארצי ממליצה עלינו ב"אמא יקרה לי"

  16.2.2018

  מעשה באימא אחת שכל רצונה היה להעביר את בנה הפעוט ל"מיטה של גדולים".
  בטור המצוין הזה היא מספרת בדיוק מה עבר עליה במסע אל המיטה הנכספת, למה חשוב לשים לב כשקונים מיטה ואיך לזהות מבצע טוב באמת.
  כתבה חשובה ומחמיאה – היום במגזין "כלבו" חיפה ☺️

  המשך לקרוא
  עיצוב חדר ילדים

  10 טיפים לעיצוב חדרי ילדים

  עיצוב החדר של הילדים דורש תכנון קפדני מראש, תוך התחשבות בפרמטרים כמו קו עיצובי מנחה רצוי המתאים לשאר חללי הבית, גודל החדר, טעם אישי של הילד, צורכי אחסון וכיוצא באלה. לפניכם 10 טיפים חשובים שיסייעו לכם לעצב את החדרים לילדים שלכם.

  המשך לקרוא
  איך בוחרים ריהוט לילדים – טיפים חשובים

  עומדים לרכוש ריהוט חדש לילדים? אם כן, חשוב שתקראו את המאמר הזה. רכישה של ריהוט לילדים הינה רכישה שעתידה ללוות אתכם ואת הילדים למשך זמן רב, ולכן חשוב לבצע אותה בצורה נכונה וחכמה.

  המשך לקרוא
  טעויות נפוצות בעיצוב חדרי ילדים

  המשך לקרוא
  מיטה לילד /ה עם צרכים מיוחדים

  לפני מספר שנים פנתה אלינו משפחה לילד עם צרכים מיוחדים ובקשה שנעזור לה לפתח מיטה מיוחדת. ההורים גוללו את מסכת הקשיים שעברו כדי למצוא את המיטה המיוחדת שתתאים לבנם. בארץ הם פנו לעשרות נגריות ומפעלים ולא מצאו את מבוקשם. בגרמניה הם איתרו חברה המייצרת מיטות לבעלי צרכים מיוחדים, אבל המחיר התחיל מ 20000 ₪ ומעלה, ולא ניתן היה לבצע שינויי התאמה לילד שלהם. כך צעד אחרי צעד פיתחנו את המיטה הנדרשת להם.

   

  המשך לקרוא
  מגמות בעיצוב חדרי ילדים

  המשך לקרוא
  טיפים לרכישת מיטת עץ מלא

  ארבעה גורמים עיקרים עומדים לפנינו כשאנו באים לרכוש מיטה:

  1. תקציב

  2. עיצוב

  3. פונקציונליות

  4. התאמה

  המשך לקרוא
  טיפים לרכישת שולחן לחדר ילדים

  מאת רונן יצחקי מעצב, נגר ומנכ"ל "גלמר עיצוב"

  תשומת לב לפרטים הבאים עוזרת לבחירה של שולחן ורהיטי ילדים כך שיהיה מתאים לצרכים.

  מיקום:

  1. לא פעם בוחרים לשים שולחן מתחת לחלון, ומאלצים את שאר סידור החדר לפי אילוץ זה. חלון צפוני או צפון מזרחי יספק אור נעים ונוח לעבודה, חלון מערבי או דרום מערבי יציף באור מסנוור שיפריע לעבודה. עם זאת מיקום שולחן מתחת לחלון לא מאפשר לתלות מדפים או כוורת מעל השולחן. מדפים או כוורת מעל השולחן מסייעים מאוד לזמינות פריטים רבים בלי לקום מהכיסא, ותורמים לשלמות מראה עמדת העבודה. את התאורה המתאימה תמיד ניתן לקבל ממנורת שולחן.

  המשך לקרוא
  יבוא מסין או תוצרת הארץ

  מאת רונן יצחקי מעצב, נגר ומנכ"ל "גלמר עיצוב"

  תקנות משרד התמ"ת לגבי חומרי גלם לתעשיית העץ והרהיטים מחייבות אישור מכון תקנים.

  התקנה העיקרית מתייחסת לבדיקת רמת החומר פורמאלדהיד שנמצא ברוב חומרי הגלם וחלקיקים ממנו נפלטים לאוויר. התקן נמדד ב PPM ואסור שיהיו יותר מ 0.1 מולקולות פורמאלדהיד מתוך מיליון בכל דגימה. לפני 3 שנים הוכרז על ידי ארגון הבריאות העולמי כי הפורמאלדהיד מסוכן לאדם, וחשיפה ממושכת לערכים גבוהים של חומר זה גורמת באופן ודאי לסרטן. 

  המשך לקרוא
  טיפים לקניית מיטת קומותיים

  מאת רונן יצחקי MSc נגר מעצב ומנכ"ל גלמר עיצוב. עיקרי הדברים פורסמו בכתבה על מיטות קומותיים בעיתון הארץ דה מרקר בחודש ספטמבר

  ראשית, חשוב לדעת כי למיטות שגובהן מעל 80 ס"מ יש תקן מחייב.

  דרישות התקן נוגעות לנושא הבטיחות שהעיקריים שבהם הם : גובה מעקי הבטיחות מעל המזרון העליון, מבנה הסולם, קיבוע של המעקים העליונים כך שיהיו ניתנים להסרה רק תוך שימוש בכלי עבודה ויציבות המיטה.

  המשך לקרוא