אתם זוכרים חנות קטנה ומטריפה בשם  GLAMOUR  ברמת השרון?

החנות הייתה הבייבי הראשון של אורנת ורונן – מוצרים ואביזרים מעץ טבעי ואיכותי עם קריצה עיצובית צעירה וצבעונית.

אהבת הקהל לעיצוב ישראלי ולאיכות חיזקה באורנת ורונן את הרצון להמשיך ליצור ולהתפתח בעשיית רהיטים איכותיים, בריאים, בטיחותיים וחזקים מעץ מלא.

היום, כמעט עשרים שנה מאז אותה חנות ונגריה קטנה,חדרי הילדים של גלמר מדברים בשם עצמם ומשמחים ילדים ומשפחות רבות. אורנת ורונן ממשיכים בחדוות יצירה במימוש החזון שלהם בעשייה משותפת יד ביד ומטפחים את "גלמר עיצוב" לצד גידול שלושת ילדיהם גילי, גיא ויובל.

על פיתוח המפעל והייצור אחראי רונן יצחקי (MSC  בפיזיקה). עם הרבה כוח רצון, חזון ואופטימיות הוביל רונן את הנגרייה הקטנה מהמושב למפעל בעל ציוד ומכונות מהמתקדמים בעולם המאפשרים דיוק, גימור מעולה ושימוש בפרזול חדשני.

על הצד היצירתי והנשמה בחברה אמונה אורנת יצחקי. אורנת מעצבת גרפית ואמנית שמקפידה שמשך השנים לעצב את הרהיטים בקווים ישרים, נקיים ובגוונים רגועים עם שילובי צבעים וציורים בעבודת יד המוסיפים לי הילדים שמחה וצבע.

הקו המנחה את אורנת בעיצוב  הרהיטים הוא בחירה של גוונים שקטים לרהיט כולו לצד  נגיעות בצבע בפריטים הקטנים הניתנים עם השנים להחלפה ובעצם כך לאפשר לילד לגדול עם הרהיטים…

 

האני המאמין שלנו

 

עיצוב בקווים נקיים ופשוטים שיאפשרו לילדים לגדול בסביבה מעוצבת ונעימה לאורך שנים.

שימוש  בעץ מלא, סנביץ ובחומרים איכותיים.

שימוש בפרזול  איכותי ומתקדם מסוגו בעולם המקנה חוזק ואיכות למוצר לאורך שנים.

שימוש בצבעים ולכות איכותיים וידידותיים לסביבה שאינם רעילים ואינם מכילים מתכות כבדות וללא פורמלדהיד ומותאמים לילדים ולבריאותם.

הקפדה על בטיחות אישית לכל מוצר מוגמר.

התחדשות מתמשכת הן בעיצובים והן בשילוב חומרי גלם חדשניים המאפשרים גמישות התכנון והתאמה לכל כיס.

ההתחייבות לשירות הוגן וחווית קנייה נעימה תוך הקשבה לצרכי הלקוח ואחריות למוצר. שמירה על ייצור כחול לבן ותמיכה בתעשייה הישראלית. לגלמר עיצוב חדרי ילדים  מפעל בסלעית בו מיוצרים כל מוצרי החברה ו5 חנויות בראשל"צ, במודיעין ,בעמק חפר בחיפה  וחנות עודפים בסלעית בסמוך למפעל. ניתן לראות בחנויות  עיצובים בלעדיים מקוריים וייחודיים (מדגם רשום).